Výstavy 2010

9. - 22.7.2010 Albena Shows Bulharsko

Konec prázdnin a zdá se i léta je tady. Léto jsme si užívali tak naplno, že jsem ani nestíhala všechno dávat na stránky. Budu se teda snažit aspoň ve zkratce vše dohnat a o všem Vás informovat :-)

Po návratu ze Světové výstavy v Dánsku jsme měli plán – spojit příjemné s užitečným a vyjeli jsme na dvoutýdenní pobyt do Bulharska. V Bulharsku se totiž konalo 15 výstav – nočních výstav. Hodlali jsme celé dny trávit na pláži u moře a noci na výstavách. Můžu jenom říct, že to bylo neskutečně náročné, protože jsme nějak zapomněli na to, že musíme také někdy spát :-)

Jelo nás celkem 7 dospělých, 3 děti a 14 psů (můj manžel zůstal doma s naší psí smečkou a hlavně s fenkami a štěňátky). Měli jsme pronajatý celý rodinný domek se zahradou blízko moře a celého výstavního dění. Dělali jsme výlety na Zlaté Písky a do Varny, delfinária, na památky a mezitím jsme se váleli na pláži.

Bohužel jsme se museli potýkat s neseriózností slovenské cestovní kanceláře „LIMBA“, před kterou varuji každého, kdo chce využít jejich služeb!! Obcházejte tuto firmu obloukem! Dvakrát jsme využili jejich služeb a dvakrát to skončilo fiaskem! Nebudu se tady rozepisovat o všech negativech a problémech, které jsme s touto cestovní kanceláři měli, abych si nepřipomínala špatné chvíle, kdy domácí majitel objektu nás chodil o půlnoci v podnapilém stavu obtěžovat, nebo to, že jsme se ani jednou nedovolali na delegáta „LIMBY“, také spoustu lží o vybavení objektu až po nehoráznou téměř 100 procentní provizi, kterou za to Limba účtovala. Tohle je už za námi a já vím, že i kdybych měla jet kamkoliv na vlastní pěst, tak služby fy „LIMBA“ nikdy více nevyužiju!

Jinak jsem si užila příjemné společnosti přátel – doprovázel mně můj bratr – který řídil a vždy byl k dispozici a hlavně děti na něm doslova „visely“ celý pobyt :-) Jela s námi také Olga z Irkutska i se svojí dcerou, Petra Šubertová s Terezkou a svými softy, Andrea Lerchová se svojí dcerou, přítelem a svoji berňačkou. No prostě dvě naložené auta :-)

Splnili jsme spoustu šampionátů, i když to nebylo tak jednoduché, protože zde byla hojná účast ze zahraničí. Z Ruska přijelo několik autobusů chovatelů, kteří tady už několik let tráví léto i se psy a využijí možnost udělání šampionátů různých zemí. Hned první výstavě se sešlo kolem 40ti jorků!!!

ALBENA SHOWS – Black Winner 2010 – 9.7.- 22.7.2010 - výsledky našich psů:

Best One Bohemia Platina – Šampion Makedonie, Šampion Montenegra, Šampion Gruzie, Šampion Moldávie, Šampion Bulharska, Grandšampion Bulharska, Balkánsky Šampion

Kenzo Power Bohemia Platina – Šampion Gruzie, Šampion Bulharska, Grandšampion Bulharska, Balkánský Šampion

Good Looking Bohemia Platina – Šampionka Macedonie, Šampionka Montenegra, Šampionka Bulharska, Grandšampionka Bulharska, Balkánsky Šampion

De Luxe Bohemia Platina – Šampionka Gruzie, Šampionka Bulharska, Grandšampionka Bulharska, Balkánsky Šampion

Big Original Bohemia Platina – Šampionka Moldávie, Šampionka Bulharska, Grandšampionka Bulharska, Balkánský Šampion

Holiday On Ice Bohemia Platina – Šampionka Makedonie, Šampionka Montenegra, Šampionka Bulharska, Grandšampionka Bulharska, Balkánsky Šampion

Dee Dee Bakarat (majitel Olga Bolesko) – splnil šampionáty Macedonie, Montenegra, Moldávie, Gruzie, a i když šampionem Bulharska už byl, skončil Grand Šampiona Bulharska a Balkánského Šampiona. Dokonce na jedné výstavě získal i BIG!!!

Intensive Love Bohemia Platina – splnila Junior Šampiona Moldávie, Gruzie, Makedonie, Montenegra, Bulharska a stala se také Šampionkou Bulharska, Grandšampionkou a Balkánskou Šampionkou.

Moc Olze gratuluji!!!!!!

Domů jsme se vrátili pěkně unavení, ale spokojení a šťastní. Věřím, že příští rok si užijeme Bulharska a Černého moře znovu!!!

De Luxe Bohemia Platina
De Luxe Bohemia Platina
De Luxe Bohemia Platina
De Luxe Bohemia Platina
Dee Dee Bakarat
Olga s Dee Deem a Intensive Love Bohemia Platina
D e   L u x e   B o h e m i a   P l a t i n a
Dee Dee
Bakarat
s Olgou
Olga, Dee Dee
a
Intensive Love

Intensive Love Bohemia Platina
Intensive Love Bohemia Platina
v noci na výstavě
ve 4 hodiny ráno
u moře s Deniskou
... a s Olgou
Intensive Love
Bohemia Platina
v noci na výstavě ve 4 hodiny
ráno ...
u moře s Deniskou ... a s Olgou

Bulharsko 2010
Bulharsko 2010
Bulharsko 2010
Bulharsko 2010
Bulharsko 2010
Bulharsko 2010
a tak jsme si to užívali ...

v delfináriu
Bulharsko 2010
s Denisou a mým zlatým bráškou
památky jsme nemohli vynechat, jen Denisce se nechtělo chodit
v objetí slunečnic
moje malá slunečnička :o)
v delfináriu
  s Deniskou a mým
zlatým bráškou
prohlídka
památek
v objetí slunečnic moje malá
slunečnička

na promenádě
Bulharsko 2010
večerní koktejly na pláži
večerní koktejly na pláži
můj bráška Tomáš a naše holky
na promenádě
  večerní koktejly
na pláži
můj bráška Tomáš
a naše holky