Výstavy 2010

23.5.2010 Národní výstava Bytom (PL)
rozhodčí: MVDr. Zuzana Cygániková (SK)

Diabolo Menthe Du Gue De L'Adour – otevřená - CWC, nový Polský šampion!!!
Best One Bohemia Platina – šampionů – CWC, Nejlepší pes v plemeni, nový Polský šampion!!!
JCH. Good Looking Bohemia Platina – mladých – Vítěz mladých, Nejlepší Junior plemene, nový Polský Junior šampion, IV. BIS Junior!!
Semtex Bohemia Platina (maj. a handler Jitka Ernestová) – otevřená - CWC, nový Polský šampion!!!
CH. De Luxe Bohemia Platina – šampionů - CWC, Nejlepší fena v plemeni, BOB, III. BOG

Vyjeli jsme za deště a vrátili se za deště. Výstaviště v polské Bytomi nás přivítalo celé promočené a většinu výstavní plochy (výstava se konala venku) pokrývaly kaluže a bláto. Kde nebylo bláto, tam byla vysoká tráva. Všichni jsme doufali, že nebude pršet. A přání se splnilo, za chviličku se vyjasnilo počasí a celý den se na nás usmívalo sluníčko, dokonce i tráva se vysušila. I když bylo pro jorky s jejich dlouhou srstí dost náročné se v trsech vysoké trávy hýbat a předvést, byla jsem moc ráda, že naši psi to zvládli a předvedli se co nejlépe, jak to bylo za těchto podmínek vůbec možné. Posuzovala rozhodčí ze Slovenska paní MVDr. Cygániková Zuzana, která je dlouholetou uznávanou chovatelkou kerry blue teriérů a teriéři jsou jejímu srdci velice blízcí. Naše pejsky posuzovala poprvé a proto jsme velice šťastní, že jsme obstáli!

Výsledky jsme měli skvělé, všichni naši psi vyhráli!! Dokonce jsme si vezli domů i nejlepšího psa plemene, nejlepší fenu plemene, vítěze plemene mladých a taky absolutního vítěze plemene :o)

A třešničkami na dortu byly závěrečné soutěže: IV. BIS Junior v obrovské konkurenci všech plemen si odnesla naše mladá Good Looking Bohemia Platina a teprve 19ti měsíční De Luxe Bohemia Platina dokonce III. BOG od švédského rozhodčího pana Svante Frisk!

Moc děkujeme všem rozhodčím!

Diabolo Menthe Du Gue De L'Adour
Diabolo Menthe Du Gue De L'Adour
De Luxe Bohemia Platina
De Luxe Bohemia Platina
De Luxe Bohemia Platina
Diabolo Menthe Du Due De L'Adour
De Luxe Bohemia Platina

Good Looking Bohemia Platina
Good Looking Bohemia Platina
De Luxe Bohemia Platina
Deniska ve svém živlu
s cizím "berňákem"
Good Looking Bohemia Platina
Deniska ve svém živlu ... čím větší pes,
tím lépe :o)
Deniska ve svém živlu
Deniska s cizím "berňákem