Výstavy 2013

23. - 24.3.2013 EURASIA Moskva (RUS)

Tak jako každý rok v posledních 5ti letech jsme ani tentokrát nemohli vynechat prestižní výstavu v Rusku v Moskvě – Eurasie 2013. Tato výstava už zabírá pravidelné místo v našem výstavním kalendáři. Deniska už druhý rok lítá do Moskvy se mnou a musím přiznat, že se stává nenahraditelnou pomocnicí! Děkuji Olze Bolesko za její pohostinnost jako každý rok!

Vystavovali jsme pejsky Guemart ve třídě otevřené a šampionů. Letos nám až tolik štěstí nepřálo, určitě tam bylo hodně krásných jorků a konkurence veliká. Celkem se vystavilo 122 jorkšírů!

Nejlépe se umístil náš „Mexico“ Guemart Rio De Ensueňo, který první den skončil na třetím místě ve třídě šampionů a na druhý den byl druhý. Mexico má pouze 24 měsíců a vynikl v konkurenci 14ti krásných šampionů. Vítězný pejsek je již šampionem Ruska, proto na Mexica přešel titul! A Mexico tím splnil Šampiona Ruska! Jsem moc ráda!

23.3.2013, rozh. Dušan Paunovič (Srbsko)

"Mexico" Guemart Rio De Ensueňo – třída šampionů – Výborný 3.

24.3.2013, rozh. Mike Macbeth (CAN)

"Mexico" Guemart Rio De Ensueňo – třída šampionů – Výborný 2, R. CAC, R. CW = nový Ruský šampion!!!

Moc nás potěšil náš odchov ibizský podengo Amsterdam Bohemia Platina v majetku naší kamarádky Katji Muravické, který oba dva dny vyhrál i v konkurenci a získal 2x CAC, 2x CW, 2x CACIB, 2x BOB, R. BIG, Šampion Ruska, Šampion RKF a Šampion Eurasie!! Jsme šťastní a pyšní a moc gratulujeme!!!

na Eurasii 2013
Guemart Rio De Ensueňo
Deniska s Amsterdamem
na Eurasii 2013
Guemart Rio De Ensueňo Deniska s Amsterdamem