Výstavy 2010

1. - 2.10.2010 Evropská výstava Celje (SLO)

Na Evropskou výstavu jsme vyjeli letos do Slovinska do města Celje. Cesta byla pohodová,téměř celý čas po dálnici, takže i velkým obytným autem jsme dorazili do Celje už v devět večer ve čtvrtek 30.9.2010. Počasí nám přálo a celý víkend bylo příjemně. Parkovali jsme přímo u vchodu, napojení na elektriku a vodu jsme měli všechen komfort obytného auta jako v hotelu :)

Olga z Ruska přijela za námi a spolu s Kasiou a Lenkou jsme vše zvládly na jedničku. Další spolujezdci byli Petra s Terezkou, která nám předváděla naší podengu Bunny (www.podenco.cz) a vyběhaly společně "Evropského vítěze 2010". Takže Bunnynka je letos Světovou i Evropskou vítězkou!! Jsme moc rádi a Terezko děkujeme za vynikající handling! Také gratulujeme k úspěchům vašich softíků!!

V pátek jsme vystavovali na Evropské výstavě jorky ve dvou kruzích a vyhráli jsme hned dvě třídy. Lenka Zemková – majitelka Focuse Bohemia Platina - vyhrála mezitřídu v obrovské konkurenci krásných psů. Myslím, že je pro ni vítězství o to sladší, že si Focuse předváděla sama. Lenko moc gratulujeme!!! Já jsem v současné chvíli vyhrála ve vedlejším kruhu mezitřídu fen – s Good Looking Bohemia Platina. Je to pro mě veliký úspěch. Kasia Oleksy skončila v puppy třídě s fenkou Gracja for Bohemia Platina Mastery York (Best One Bohemia Platina x Zero Zone Bohemia Platina) na krásném druhém místě. Také gratulujeme!

Poté jsme se přesunuly do obytného auta, vydechly si a šli jsme se projít na výstaviště a podívat se do všech pavilónů. Musím ale říct, že výstaviště bylo špinavé a neudržované, rozhodně se nedal pořádek srovnávat s výstavištěm na světové výstavě v Dánsku.

Druhý den, v sobotu dopoledne šla na řadu naše Bunny a Klubové výstavy teriérů začínaly v 17 hodin večer.

Focus Bohemia Platina (majitel Lenka Zemková) vyhrál i na druhý den mezitřídu u další rozhodčí a tím jen potvrdil svoje kvality. Jsem moc ráda, že se Focus tak líbil. Vítězstvím oba dny na tak prestižních výstavách splnil podmínky na udělení Šampionátu Slovinska a také mu byl vystaven diplom. Ještě jednou moc gratulujeme!!!

Good Looking druhý den trošičku zlobila a tak si vyběhala „pouze“ čtvrté místo a De luxe Bohemia Platina skončila v otevřené třídě druhá, se slovy, že pro paní rozhodčí je ještě moc tmavá. Přesto jsem velice spokojená jak jsme uspěli a děkuji rozhodčím za posouzení a udělení ocenění naším psům. Také holkám děkuji za pomoc - evropské a světové výstavy jsou vždy nejvíce náročné a společně se to lépe táhne :)

Výstava končila kolem půlnoci a my se dostaly do postele až v jednu nad ránem. Vyspaly jsme se a na cestu domů jsme vyrazily odpočinuté až v devět ráno.

Do konce roku je už jen několik výstav, určitě si odpočineme a určitě se nebudeme moci dočkat nové výstavní sezóny. Tatínek mojí kamarádky to nazval „gamblerstvím“. Ono na tom asi něco bude ………

EVROPSKÁ VÝSTAVA CELJE 1.10.2010
Rozhodčí: třídy psů - Mrs. Lisbeth Mach (Švýcarsko), třídy fen - Gitti Schwab (LUX)

Focus Bohemia Platina (maj. Lenka Zemková) – mezitřída - CAC, Vítěz třídy
ICH. Dee Dee Bakarat (maj. Olga Bolesko) – šampionů - Výborný
Good Looking Bohemia Platina - mezitřída - CAC, Vítěz třídy
De Luxe Bohemia Platina – otevřená - Výborná
Intensive Love Bohemia Platina (maj. Olga Bolesko) – mezitřída - Výborná
Best One Bohemia Platina - otevřená - Výborný

EVROPSKÁ KLUBOVÁ VÝSTAVA TERIÉRŮ CELJE 2.10.2010
Rozhodčí: Cathy Delmar (Irsko)

Focus Bohemia Platina (maj. Lenka Zemková) – mezitřída - CAC, Vítěz třídy
Good Looking Bohemia Platina – mezitřída - Výborná 4
De Luxe Bohemia Platina – otevřená - V2, R. CAC

De Luxe Bohemia Platina
De Luxe Bohemia Platina
De Luxe Bohemia Platina
Focus Bohemia Platina a D'Gin Fizz Du Gue De L'Adour
Focus Bohemia Platina
De Luxe Bohemia Platina
Focus Bohemia Platina
a D'Gin Fizz
Du Gue De L'Adour
Focus
Bohemia
Platina

noční venčení
noční venčení
Eurodog Celje 2010
noční venčení