Výstavy 2014

25.5.2014 Národní výstava Hrušice (Slovinsko)
rozhodčí: Štefan Šinko (SLO)

Letos jsme se opět vydali na dlouhou cestu do Slovinska do města Hrušice na národní výstavu. Tato výstava patří mezi naše oblíbené, je v krásném prostředí v nádherné přírodě a počasí nám zatím vždy přálo. Potkáváme zde milé lidi a výstava se koná v přátelské atmosféře. Jen škoda, že je to asi 800 km jedním směrem a dalších 800 km zpět. Dá to dost zabrat jet na tuto výstavu takzvaně "na otočku" - je to vždy jedna noc tam, potom celý den na výstavě a další noc zpět. Ale stálo to za to! Přivezli jsme z pěti vystavovaných pejsků 4x vítězství a jednou druhé místo, k tomu jsme uspěli i v závěrečných soutěžích - ve 3. skupině FCI jsme měli druhé místo a v 5. skupině FCI vyhrála Aminka třetí místo.

Moc děkujeme rozhodčím za krásné hodnocení našich psů a rádi jsme viděli opět naše slovinské přátelé a také další vystavovatele z Itálie i Slovenska:

Výsledky:
Europe Bohemia Platina - mezitřída - V1, CAC,
Falpala Bohemia Platina - otevřená - V1, CAC
Esprit Vip Life Bohemia Platina - šampionů - V1, CAC, Nejlepší fena, BOB, R. BIG, nová Šampionka Slovinska (majitel Renata Hajduková)
Warrior Bohemia Platina - otevřená - R. CAC.

Podenco Ibicenco - ICH. Amazonka Bohemia Platina - CAC, BOB, 3. BIG - nová Slovinská šampionka!! (maj. Renáta Hajduková)

Europe Bohemia Platina
Warrior Bohemia Platina
Esprit Vip Life Bohemia Platina
Esprit Vip Life Bohemia Platina
Esprit Vip Life Bohemia Platina
Europe
Bohemia Platina
Warrior
Bohemia Platina
Esprit Vip Life Bohemia Platina

Amazonka Bohemia Platina
Deniska s Amazonkou
Amazonka
Bohemia Platina
Deniska
s Amazonkou