Výstavy 2010

16. - 17.1.2010 - 2x MVP Slovinsko

Po zasněženém Olomouci jsme nedočkavě čekali na vývoj počasí, protože další víkend 16.-17.1.2010 jsme měli strávit v Slovinsku v Ljubljani.

Naše šestičlenná ženská posádka se vydala na dalekou cestu obytným vozem a trnuly jsme jestli dobré počasí vydrží. Naštěstí vydrželo celou cestu tam a zpáteční až do Vídně. Bohužel z Vídně jsme už jeli za hustého sněžení až do Ostravy - celých osm hodin. Ale aby bylo trošku větší "vzrůšo", tak nám asi 15 km před hranicí mezi Vídní a Mikulovem došla nafta. Zůstaly jsme v té vánici stát v kopci uprostřed polí a hodiny ukazovali půl druhé ráno. Vydala jsem se tedy na horizont kopce stopovat auta. Přiznám se, že jsem měla docela strach, jestli vůbec někdo zastaví a když zastaví, tak ať mně někde "neklepne a nezahrabe v lese" :o)

Když mi za docela krátkou chviličku zastavilo auto a v něm mladý manželský pár, docela jsem pookřála radostí. Po pokusech domluvit se německy a anglicky jsme zjistili, že jsme všichni Češi, takže další komunikace už probíhala bez jakýchkoliv jazykových bariér :o) Nasedla jsem k nim do auta a vydali jsme se do Mikulova na benzínku koupit kanystr a naftu, s tím, že stopnu někoho kdo by mě byl ochotný vzít zpět. Ale nedojeli jsme ani k hranicím a holky z auta už volaly, že jim v zápětí zastavilo další auto, které mělo kanystr nafty u sebe a tak nám ho ochotně nalili a málem si za něj nechtěli ani vzít peníze. Je to paráda, že dobří lidé ještě jsou. Nevěřila jsme, že v dnešní době, ve dvě ráno, v pustině bude někdo ochoten zastavit a pomoct cizím lidem! Moc děkujeme!!!

Na výstavě se nám moc dařilo i když konkurence byla z Itálie a z Ruska! Když ale člověk vyhraje ve větší konkurenci, tak ho to o to více hřeje u srdce!

16.1.2010 Mezinárodní výstava Ljubljana (SLO), rozhodčí Zeljko Gajič (SLO)

Hunderwood Dolce Gabana – mezitřída - CAC.
Robinson Bohemia Platina - otevřená třída - R. CAC a R. CACIB.
Big Original Bohemia Platina – mezitřída – CAC.
Face To Face Bohemia Platina - třída šampionů – CAC, CACIB, BOS. Dokončen Šampionát Slovinska a INTERŠAMPION!!!

Majitelkou Face To Face Bohemia Platina je moje kamarádka Marcela Podrazilová, která nám "Beckynku" svěřila a my jsme ji zpět ze Slovinska vrátili jako Šampionku a Interšampionku. Máme ohromnou radost a moc gratulujeme!!

Focus Bohemia Platina (maj. a handler Lenka Zemková) - V1, PRM, Best Junior, Vítěz mladých Slovinska.

17.1.2010 – MVP Tromostovje (SLO), rozh. Rainer Jacobs (D)

Hunderwood Dolce Gabana – mezitřída - CAC.
Robinson Bohemia Platina - otevřená třída - R. CAC.
Big Original Bohemia Platina – mezitřída – CAC, R. CACIB.
Face To Face Bohemia Platina - třída šampionů – CAC.
Focus Bohemia Platina (maj. a handler Lenka Zemková) - V1, PRM, Best Junior, Vítěz mladých Slovinska.

Poprvé s námi jela Lenka Zemková, která vlastní pejska z naší chovatelské stanice Focuse Bohemia Platina. Vystavovala ho vůbec poprvé a pejsek se moc líbil a předváděl se naprosto v pohodě. Oba dny vyhrál a získal Vítěze mladých, PRM, Junior BOB a Vítěze mladých Slovinska! Moc gratulujeme a těšíme se z úspěchu našeho odchovu! Lenka vystavovala také fenku ze svého chovu – Filipku z Údolí Liberku. Filipka vyhrála první den CAC a R. CACIB a druhý den R. CAC. Také moc gratulujeme! :o) A děkujeme za pomoc na výstavě! :o)

Hunderwood Dolce Gabana
Hunderwood Dolce Gabana
Hunderwood Dolce Gabana
Hunderwood Dolce Gabana
Hunderwood Dolce Gabana
Robinson Bohemia Platina
Big Original Bohemia Platina
Focus Bohemia Platina
Focus Bohemia Platina
Focus Bohemia Platina
Robinson
Bohemia Platina
Big Original
Bohemia Platina
Focus Bohemia Platina