Výstavy 2011

7.1.2011 Národní výstava Olomouc
rozhodčí: J. Ovesná (CZ), soutěže BIS - J. Kubala (SK)

Excelletissimo Du Gue De L'Adour – mezitřída – CAC
Focus Bohemia Platina (maj. Lenka Zemková) – šampionů – CAC, Národní vítěz 2011, Nejlepší pes plemene
Holiday On Ice Bohemia Platina – mezitřída – výborná 3
De Luxe Bohemia Platina – šampionů – CAC, Národní vítězka 2011, Nejlepší fena v plemeni, Vítěz plemene BOB, 5. místo BIG

Naše výstavní sezona začala. Celý jeden měsíc jsme byli bez výstav. Ve svátečním shonu jsme si to nestihli ani uvědomit a uteklo to jako voda.

Hned první víkend po Novém roce se v Olomouci konala Národní výstava na výstavišti „Flora Olomouc“. Musím opravdu pochválit pořadatele, protože úroveň této výstavy stoupá rok od roku a je vidět, že pořadatelé jsou tady pro nás, pro vystavovatele a dělají všechno proto, aby to klapalo a vystavovatelé byli spokojeni.

Na výstavu jsme vyjeli s malou Deniskou a „hlídací tetou“ Míšou :-). Deniska byla hodná celý den, že Míša si připadala, že neplní vůbec funkci hlídací tety. Deniska nám více pomáhala a zlobit nestíhala. Jen škoda, že v ČR neprobíhá soutěž „Dítě a pes“. Deniska se nemohla dočkat, kdy bude vystavovat.

Výstava pro nás dopadla skvěle a nový rok jsme začali s úžasnými výsledky. Jen doufám, že bude platit pořekadlo – „Jak na Nový rok – tak po celý rok“ :-)

Nejlepšího psa plemene yorkshire terrier a titul Národní Vítěz 2011 si odnesl pejsek z našeho chovu – CH. Focus Bohemia Platina (majitel Lenka Zemková). Gratulujeme Lenko! Focus tímto také splnil podmínky pro udělení titulu Český šampion krásy.

A titul Nejlepší fena plemene, Národní Vítězka 2011, absolutní vítěz plemene BOB a dokonce páté místo v závěrečných soutěžích vyhrála naše CH. De Luxe Bohemia Platina.

Holiday On Ice Bohemia Platina
Holiday On Ice Bohemia Platina
De Luxe Bohemia Platina
De Luxe Bohemia Platina - moje dvě princezny
De Luxe Bohemia Platina - hurá, máme poháry
Holiday On Ice
Bohemia Platina
De Luxe Bohemia Platina - CAC, BOB, 5. místo BOG

Nejlepší fena a pes
Deniska pomocnice
Deniska
hurá máme poháry
Nejlepší fena a pes YT D e n i s k a

Deniska s Terezkou Šubertovou
Deniska - vystavovatelka
Deniska - na památku
   
D e n i s k a