Výstavy 2010

10. - 11.4.2010 Národní výstava Ostrava
rozhodčí Bozena Kowalska Malitka (PL)

Best One Bohemia Platina – mezitřída - CAC
Diabolo Menthe Du Gue De L'Adour – otevřená – R. CAC
Good Looking Bohemia Platina – mladých - CAJC, Národní vítěz mladých
Big Original Bohemia Platina – mezitřída – CAC, Národní Vítěz, BOS – Nejlepší fena a NOVÝ ČESKÝ ŠAMPION!!!

Letošní ostravská výstava byla pro nás důležitá, protože jsme se jí nemohli dočkat. No „my“ vlastně znamená Deniska. Slíbila jsem jí, že bude na ostravské výstavě vystavovat oba dny a je neuvěřitelné, že tříleté dítě si to zapamatuje a každý den se po celý měsíc nedočkavě ptá, kdy už bude vystavovat.

Konečně se dočkala a slavný den nastal. Ráno jsem ji nechala spinkat a tatínek ji dovedl za mnou na výstavu. Výstava už byla v plném proudu a Deniska neměla ani čas dát tatínkovi pusu na rozloučenou, protože se naplno ponořila do výstavního dění a nic jiného pro ní neexistovalo :o)

Obrovské dík patří organizátorům ostravské výstavy, protože umožnili Denisce vystavit v závěrečném kruhu své psy a byla to opravdu kulturní vložka. Dodnes dostávám emaily - i od cizích lidí, kteří jsou nadšení z Denisky a jejího předvádění psů ve třech letech ... sklidila obrovský potlesk a pro diváky, jak sami říkají, byla zlatým hřebem celé výstavy. Pro Denisku to byl obrovský zážitek, nemluví o ničem jiném. Při vstupu do kruhu se pouze zeptala: „Už mně maminko volají? Ty se mnou ale nechoď, ty běž pryč!“ a doslova vplula do kruhu. Nebála se ani podat panu řediteli Coufalovi ruku a převzít pohár a odměnu.

Mockrát děkuji všem, kteří měli trpělivost a ochotu a umožnili nám to a taky všem, kteří nám gratulovali a zaslali fotografie!

V sobotu Deniska vystavovala jorkšírského teriéra, v neděli zase svoji Bunnynku. Zvládla se proběhnout před začátkem soutěží také s opičím pinčem od naší kamarádky Niny. Doufám, že brzy dodáme i video :o)

Našim psům se taky vedlo. Všichni si odnesli tituly a Big Original ve 22ti měsícíh věku dokonce splnila podmínky na udělení titulu Český šampion. Velice si toho vážím, protože získat Českého šampiona není nijak lehké .

Tento týden vyrážíme do Srbska obytným autem. Jedeme celá parta a Deniska už vyráží s námi. Držte nám palečky, ať vyjde počasí a konečně se ukáže sluníčko. Jak dopadneme, dáme brzy vědět :o)

Big Original Bohemia Platina
Best One Bohemia Platina
Good Looking Bohemia Platina
Big Original Bohemia Platina Best One Bohemia Platina Good Looking Bohemia Platina

Deniska
Deniska
Deniska
Deniska
Deniska
Deniska

Deniska
Deniska
Deniska
Deniska
Deniska
Deniska s Bunny
Deniska s yorkem
a s Bunny