Výstavy 2011

3.6.2011 Národní výstava Senec (SK)
rozhodčí: paní Katalin Radwansky (HU)

V pátek se konala Národní výstava v Senci, manžel mě zavezl k naší kamarádce Renátce na Slovensko a odsud jsme již pokračovaly jejím autem. Byla jsem nesmírně ráda, že jsem nemusela řídit, protože do rána do tří hodin jsem koupala psy na výstavu. Do Sence jsme dorazily včas a připravily psy. Posuzovala maďarská rozhodčí paní Katalin Radwansky. Našim pejskům se vedlo skvěle. Renátka vystavovala teprve desetiměsíční Xinku Bohemia Platina, která to měla jako trénink a přípravu na další výstavy. Byla ohodnocena známkou Výborná 2. A musím říct, že jak Renča, tak malá Xinka byly šikovné a mám z nich radost.

Parodie si velice ošklivě rozřezala packu, takže vůbec nedokázala stoupnout na zadní nožku. Terén byl suchá tráva a muselo ji to hrozně píchat :o( Skončila se známkou R. CAC.

Vystavovala jsem také Focuse Bohemia Platina, naší kamarádky Lenky Zemkové, který vyhrál třídu šampionů a získal tak další titul CAC potřebný ke splnění Slovenského šampionátu.

Nejlépe si po delší výstavní pauze vedla naše Big Original Bohemia Platina – CAC, BOB a v závěrečných soutěžích dokonce 3. místo BIG.

Chvilku po výstavě se zatáhla obloha a zvedl se strašný vítr, takže jsme neuvěřitelnou rychlostí sbalily všechny věci do auta a vyrazily směr Klatovy.

Parodie Bohemia Platina - mezitřída – R. CAC
Big Original Bohemia Platina – šampionů – CAC, BOB, BIG III, Nový Slovenský šampion!!!!

Focus Bohemia Platina (maj. Lenka Zemková) – šampionů - CAC
Xinka Bohemia Platina (maj. Renatka Hajduková) – Výborná 2

Big Original Bohemia Platina
Focus Bohemia Platina
když vám konkurence "šlape na záda" :o)
šťastná Deniska
naše holky
Big Original
Bohemia Platina
Focus
Bohemia Platina
když vám konkurence
"šlape na záda" :o)
šťastná Deniska naše holky

venčení po výstavě
NVP Senec 2011
NVP Senec 2011
venčení po
výstavě