Výstavy 2011

10.4.2011 Národní výstava Zabrze (PL)
rozh.: Janusz Opara (PL); soutěže BIS – Krystyna Opara (PL)

Excellentissimo Du Gue De L'Adour – tř. střední - CWC
Holiday On Ice Bohemia Platina – třída otevřená – CWC, Nejlepší fena v plemeni, Nový Polský šampion !!!

Focus Bohemia Platina (maj. Lenka Zemková a handler já :o)) - CWC, Nejlepší pes v plemeni, Vítěz plemene BOB, R. BIG !!! nový Šampion Polska!!!!

Paris Hilton Bohemia Platina (majitel a handler Zuzka Sedláková) - třída mladých – Vítěz mladých, Junior BOB, nový Junioršampion Polska!!!!!

Do Polska jsme přijeli na poslední chvíli, protože výstava se nekonala přímo v Zabrze, které ji pořádalo a já jsem zadala adresu do navigace špatně a bloudili jsme pěknou chvíli a na výstavu dojeli až před jedenáctou hodinou. Naši psi byli z polských cest patřičně „oslintaní a poblinkaní“. Kdo jezdí do Polska, tak ví o čem mluvím, malé polské cesty po krátkých úsecích kombinované kruhovými objezdy daly naším pejskům zabrat :o)

Dát je do pořádku bez elektrického proudu na výstavišti nás stálo docela dost námahy, ale pomáhalo nám sluníčko a vítr, který v ten den byl, tak jsme využili čistě přírodní zdroje. :o)

Na řadu jsme šli naštěstí poslední, tak jsme stihli všechny naše pejsky upravit. Měla jsem s sebou i Focuse Bohemia Platina naší kamarádky Lenky Zemkové, protože mu chybělo poslední vítězství v Polsku na Polského šampiona, vzala jsem ho s sebou. Focus je na výstavách ve svém živlu a dovolím si říct, že mně má i určitě rád. Vždy se naprosto perfektně předvede a je v kruhu veselý. Pokaždé s ním nastupuji do kruhu s radostí a on mi to oplácí svým veselým a perfektním předvedením. Náš výlet do Polska skončil 100% úspěšně! Focus nejen že vyhrál svoji třídu a splnil tak poslední podmínku na udělení titulu Polský šampion krásy, ale také se stal Nejlepším psem v plemeni a nakonec i vítězem plemene! Na závěrečné soutěže jsme čekali až do pěti hodin a mezitím se dost ochladilo. K závěrečnému kruhu jsem přistavila auto, zatopila jsem v něm a malá Deniska v tom teple usnula únavou. Psi se také zahřáli a Focus čekal načesaný na předním sedadle auta. Byla jsem šťastná, že naše čekání bylo odměněno úspěchem – Focus se umístil ve skupině teriérů na krásném druhém místě a získal R. BIG!! Moc děkujeme paní rozhodčí!

Paris Hilton Bohemia Platina nastoupila do třídy mladých s paničkou Zuzkou Sedlákovou, která byla velice nervózní, protože získat titul Junioršampion v Polsku je opravdu náročné. Je na to velice krátké časové rozmezí a veliká konkurence. Pariska potřebovala poslední titul a dá se říct, že pokud by v Zabrze nevyhrála, tak už by snad neměla šanci svůj šampionát stihnout dokončit. Vše se ale povedlo, pan rozhodčí dlouho posuzoval tuto třídu plnou hezkých fenek a Pariska nakonec vyhrála a opět získala i titul Junior BOB!! Stala se tak Junioršampionkou Polska! Byla v Polsku na třech výstavách a všechny v obrovské konkurenci vyhrála a splnila tím podmínky na Junioršampiona. Je to pro Parisku i její pánečky první šampionát v životě a moc jim ho přeju!! Ještě spoustu vítězství a radostí s krásnou Pariskou! Jste profíci :o), mám z vás velkou radost!

Excellentissimo Du Gue De L'Adour je ještě mladý, ale už se začíná ve výstavním kruhu „otrkávat“ a svou třídu vyhrál, získal CWC jeho první titul k udělení Polského šampiona.

Holiday On Ice Bohemia Platina vyhrála třídu otevřenou, získala CWC a v porovnání se stala nejlepší fenou v plemeni a splnila podmínky pro udělení Polský šampion krásy !!

Největší radost mi udělalo, když o titul nejvyšší – Vítěze plemene BOB – o nejlepšího jorečka ze všech kategorií nastoupili do porovnání tři Bohemia Platina jorci – Holiday On Ice Bohemia Platina, Focus Bohemia Platina (majitel Lenka Zemková) a Paris Hilton Bohemia Platina (majitel Zuzka Sedláková). Co víc si chovatel může přát ! :o) :o)

Gratuluji Lence Zemkové a Zuzce a Radkovi Sedlákovým k jejich vítězství a přeji jim ještě spoustu dalších úspěchů. Děkuji za Vaše přátelství :o)

já a Excellentissimo
Holiday On Ice Bohemia Platina - nová Šampionka Polska
Zuzka s krásnou Pariskou
Zuzka s krásnou Pariskou
já a
Excellentissimo
Holiday On Ice BP -
nová Šampionka
Polska
Zuzka s krásnou Pariskou

zima v Zabrze :o)
napínavé rozhodování pana rozhodčího
naše úspěšná výprava jorečků s panem rozhodčím
zima v Zabrze :o)
napínavé rozhodování
pana rozhodčího
naše úspěšná výprava
s panem rozhodčím